Łączna liczba wyświetleń

środa, 8 lutego 2012

Miot G - Szczenięta Edgara i Atimy mają już 6 tygodni.

Nasze szczeniaczki rosną baaaardzo szybko, z każdym dniem są coraz większe i piękniejsze. Wspaniale się rozwijają i cieszą nasze oczy. Miot jest bardzo wyrównany i trudno powiedzieć, który maluch jest piękniejszy od pozostałych. Bardzo nas to cieszy.
W poniedziałek naszą hodowlę odwiedził doktor Robert. Cały miot przeszedł pierwszy przegląd weterynaryjny, wszystkie szczenięta zaliczyły go pozytywnie i zostały po raz pierwszy zaszczepione. Dla maluszków był to stres, który zniosły bardzo dzielnie, nawet panowie -) .
Nasze małe Furbiaki są bardzo radosne i żywiołowe. Ich zabawom nie ma końca ,a nasze dzieci dzielnie i z ogromną radością im towarzyszą. Wspólnym harcom nie ma końca...przeciąganie sznurka i dzikie pogonie to ich ulubione zabawy.
Mama szczeniąt ze stoickim spokojem obserwuje dokazywanie swoich pociech, czasem tylko interweniuje, gdy któryś z maluchów za bardzo się rozbryka.
Czas jest nieubłagany i płynie baardzo szybko. Już niedługo nasze maluszki będą musiały odejść do nowych domów. Staramy się je przygotować do tej zmiany najlepiej jak potrafimy, tak by stały się wspaniałymi towarzyszami swoich nowych opiekunów i cieszyły ich swoją obecnością.

Dzisiaj był piękny dzień, pogoda wspaniała, temperatura wreszcie wzrosła więc mogliśmy nasze pociechy wziąć na spacer.

Oto kilka zdjęć, które udało nam się dzisiaj wykonać.

Na zdjęciach nasze Furbiaki w wieku 6 tygodni:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz