Łączna liczba wyświetleń

sobota, 25 lutego 2012

Miot G - Szczenięta Edgara i Atimy mają już 8 tygodni.

Minął kolejny tydzień w naszej hodowli. Pogoda wreszcie się poprawia i z każdym dniem jest coraz cieplej, co bardzo sprzyja naszym szczeniętom, gdyż zdecydowanie dłużej mogą przebywać na spacerach.  Zaczynają czuć się bardzo pewnie, buszują już po całym ogrodzie. W wesołych harcach dzielnie wspierane są przez szczęnięta z miotu H ( o nich w osobnym poście). Wspólnie tworzą naprawdę zgraną ekipę, dogadują się świetnie, a jak ogólnie wiadomo - w grupie weselej -) .

W tym tygodniu jako pierwsza to doborowe towarzystwo opuściła prześliczna suczka Gina


Zamieszkała razem z Panem Damianem i jego rodziną w okolicach Andrychowa.
Nowym właścicielom życzymy żeby Gina dostarczała im tyle pociechy i radości ile sprawiała nam swoją obecnością - serdecznie pozdrawiamy!!!

Grand jako następny wyjechał do nowego domu. Jego nowym właścicielem został Pan Roman z rodziną. Będzie miał niedaleko do swojej siostry Giny - bowiem zamieszkał w okolicy Wadowic. Mamy nadzieję, że świetnie zaprzyjaźni się z synami Pana Romana i razem stworzą niezły team. Pozdrawiamy!!!Ostatnie chwile razem z bratem...

W sobotę rano, swojego nowego właściciela poznał Giro, a okazał się nim pasjonat rasy - Pan Cezary. Giro wraz ze swoją nową rodziną zamieszkał w Łodzi.
Mamy nadzieję, że z biegiem czasu Giro wyrośnie na wspaniałego towarzysza i stanie się godnym następcą Rexa. Dziękujemy za zaufanie i życzymy samych miłych chwil. Pozdrawiamy.
Wszystkie szczenięta z miotu G znalazły już nowe, wspaniałe domy.
Wszystkim nowym właścicielom jeszcze raz bardzo dziękujemy za zaufanie, którym obdarzyli nas wybierając naszą hodowlę. Mamy nadzieję, że nasze psiaki spełnią wasze oczekiwania i staną się wspaniałymi przyjaciółmi rodziny. Jednocześnie jesteśmy przekonani, że psy w nowych domach będą bardzo szczęśliwe.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz