Łączna liczba wyświetleń

poniedziałek, 27 lutego 2012

Miot H - Szczenięta Petera i Galiny.

Dnia 6 stycznia 2012r. przyszły na świat szczenięta z bardzo dobrego skojarzenia:

Mamą została Galina vom Zellwaldrand , a ojcem szczeniąt Peter vom Fichtenschlag.

Z wielką niecierpliwością czekaliśmy na narodziny szczeniąt tej pary. Byliśmy bardzo ciekawi, jakie będą maluszki, w których żyłach płynie tak cenna dla hodowców na całym świecie krew.
W rodowodzie szczeniąt, krzyżują się  linie genetyczne najlepszych owczarków na świecie. Znajdziemy w nim, tak wybitne psy jak, ze strony ojca: 2xVA1 Vegas du Haut Mansard, VA1 Parkos d' Ulmental, 2xVA3 Viana vom Fichtenschlag, VA9 Tiana vom Fichtenschlag, SG 3 Wegas vom Fichtenschlag. Ze strony matki natomiast: VA9 Furbo Degli Achei, VA2  Quenn vom Löher Weg, VA1 Zamp vom Thermodos, VA2 Quantum vom Arminius. Oraz wiele innych wybitnych owczarków niemieckich.

Dla Galiny i Petera  był to ich debiut w roli rodziców. Nie wiedzieliśmy czego możemy się spodziewać, jak będzie przebiegał poród, jak zachowa się Galina oraz oczywiście jakie szczenięta przyjdą na świat.
Nasi debiutanci spisali się świetnie. Na świat przyszła piątka pięknych, zdrowych i dorodnych szczeniąt; dwie suczki i trzy pieski.

Galina okazała się wspaniałą i troskiliwą matką, świetnie odchowała swoje potomstwo - jesteśmy z niej bardzo dumni.
Szczenięta spełniają wszystkie pokładane w nich nadzieje, rosną bardzo szybko i ładnie się rozwijają. Mają bardzo dobre charaktery, lubią zabawę z dziećmi, przeciąganie sznurka, dzikie harce po ogrodzie. Są bardzo wesołe, żywiołowe i przesłodkie.A oto zdjęcia maluchów; 6 tygodni:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz